KONST / Litografier / Färglitografi 9747402
nr 974 7402
Färglitografi
Peter Paul, hus / fåglar, signerad, 52x74
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 19:59:58
17/8 19:07:52
Lis Husberg (f. 1920)